2017-11-13 Notowanie VEZG warchlaki niemieckie.

Notowanie VEZG warchlaki niemieckie.

W dzisiejszym notowaniu VEZG warchlaki niemieckie w wadze 28 kg wyceniono na 46,5 EUR (bz). W odniesieniu do ostatniego notowania z dnia 2017-11-06 oznacza to utrzymanie ceny.

Cena obowiązuje od 13.11 do 19.11.

Komentarz.

Po utrzymaniu cen notowań warchlaków duńskich na bieżący tydzień, można było spodziewać się, że także i cena warchlaków w Niemczech także pozostanie bez zmian. Wygląda na to, że osiągnięto dno cenowe. W najbliższych tygodniach taniej już nie będzie, może być tylko drożej. Najprawdopodobniej w następnym notowaniu cena także pozostanie bez zmian.

Zakupione obecnie warchlaki zakończą tucz w drugiej połowie lutego 2018. Będzie to czas kiedy po corocznym styczniowym marazmie cena powinna już rosnąć do świąt Wielkiej Nocy. Wszystko jednak zależy od tego jak daleko posuną się spadki cen tuczników. Jeżeli tuczniki osiągnęły dno, warchlaki także są na dnie ceny.


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *