Dziękujemy naszym czytelnikom!

W imieniu całej redakcji serwisu warchlaki.com.pl dziękuję czytelnikom zarówno strony internetowej jak i naszego profilu na fecebook’u. Nasz stosunkowo młody, specjalistyczny serwis w błyskawicznym tempie przyciąga kolejnych czytelników.

Dziękuję za zaufanie.

Serwis zaistniał 24 października 2017 i szybko się rozrasta. Zarówno w treść jak i czytelników. Dzisiaj przekroczyliśmy magiczną liczbę 1000 osób, które polubiły naszą stronę na fecebook’u i śledzą najnowsze wiadomości z branży trzody chlewnej. Przekroczyliśmy równocześnie 1000 odwiedzin naszej strony internetowej jednego dnia. To imponujący wynik jak na serwis, który istnieje raptem od 2,5 miesiąca. I obserwujemy systematyczny wzrost.

Mocno wierzymy, że nasz serwis pomoże Wam osiągać coraz lepsze wyniki finansowe. Nawet w tak trudnych czasach w jakich teraz musimy działać. Wasze zaufanie to także nasze zobowiązanie do publikowania coraz lepszych treści z naszej branży.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje tematów, które Was interesują. Wiele publikowanych przez nas artykułów pochodzi od naszych czytelników lub z ich inspiracji.

Redaktor serwisu warchlaki.com.pl


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Dodaj komentarz