Facebook – mamy już 2000 fanów. Dziękujemy!

W imieniu całej redakcji serwisu warchlaki.com.pl dziękuję czytelnikom zarówno strony internetowej jak i naszego profilu na fecebook’u. Nasz specjalistyczny serwis w błyskawicznym tempie przyciąga kolejnych czytelników.

Dziękuję za zaufanie.

Serwis zaistniał 24 października 2017 i szybko się rozrasta. Zarówno w treść jak i czytelników. Dzisiaj przekroczyliśmy magiczną liczbę 2000 osób, które polubiły naszą stronę na fecebook’u i śledzą najnowsze wiadomości z branży trzody chlewnej. Codzienne odwiedza nas 1500 osób i liczba ta ciągle rośnie.

Mocno wierzymy, że nasz serwis pomoże Wam osiągać coraz lepsze wyniki finansowe. Nawet w tak trudnych czasach w jakich teraz musimy działać. Wasze zaufanie to także nasze zobowiązanie do publikowania coraz lepszych treści z naszej branży.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i propozycje tematów, które Was interesują. Wiele publikowanych przez nas artykułów pochodzi od naszych czytelników lub z ich inspiracji.

Redaktor serwisu warchlaki.com.pl

Daniel J. Wiszkiel


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Dodaj komentarz