2018-04-02 Notowanie warchlaków niemieckich VEZG.

Opublikowano notowanie warchlaków w Niemczech (VEZG). Warchlaki z Niemiec VEZG wyceniane są według wagi 25 kg a nie jak 30 kilogramowe warchlaki duńskie. Notowania niemieckich warchlaków nie zawsze pokrywają się ze zmianami cen warchlaków duńskich. Warto jednak śledzić te notowania aby mieć pełen obraz rynku warchlaków w Europie. Jest to notowanie warchlaków niemieckich publikowane przez VEZG. Pełna nazwa VEZG brzmi Vereinigung der Erzeugergemeinschaften für Vieh und Fleisch to po polsku Zrzeszenie Stowarzyszeń Producentów Zwierząt Gospodarskich i Mięsa.

Bieżące notowanie Poprzednie notowanie Zmiana
48 EUR 48 EUR bez zmian

W odniesieniu do ostatniego notowania z dnia 2018-03-26 oznacza to utrzymanie ceny.

Cena obowiązuje od 02.04 do 08.04.

Komentarz – notowanie warchlaków niemieckich VEZG.

W okresie świątecznym bez niespodzianek. Ustalone poprzednio ceny warchlaków niemieckich VEZG pozostały bez zmian. Wszystkie ceny – zarówno tucznika jak warchlaka są i powinny zostać w najbliższym czasie stabilne. Ważny dla tego tygodnia będzie wynik jutrzejszej Małej Giełdy, która wskaże kierunek zmian. Najprawdopodobniej powinna ona utrzymać stabilizację cen.


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Leave a Reply