2018-04-09 Notowanie niemieckich warchlaków VEZG.

Opublikowano notowanie niemieckich warchlaków (VEZG). Warchlaki z Niemiec VEZG wyceniane są według wagi 25 kg a nie jak 30 kilogramowe warchlaki duńskie. Notowania niemieckich warchlaków nie zawsze pokrywają się ze zmianami cen warchlaków duńskich. Warto jednak śledzić te notowania aby mieć pełen obraz rynku warchlaków w Europie. Jest to notowanie warchlaków niemieckich publikowane przez VEZG. Pełna nazwa VEZG brzmi Vereinigung der Erzeugergemeinschaften für Vieh und Fleisch to po polsku Zrzeszenie Stowarzyszeń Producentów Zwierząt Gospodarskich i Mięsa.

Bieżące notowanie Poprzednie notowanie Zmiana
48 EUR 48 EUR bez zmian

W odniesieniu do ostatniego notowania z dnia 2018-04-02 oznacza to utrzymanie ceny.

Cena obowiązuje od 09.04 do 15.04.

Komentarz – notowanie niemieckich warchlaków VEZG.

Niemcy kolejny tydzień utrzymali ceny swoich warchlaków na niezmienionym poziomie. Jest to wpasowane w ogólny trend stabilizacji na rynku trzody. Warchlaki będą w stabilnych cenach w najbliższym czasie, aż nastąpi przełamanie ceny na rynku skupu tuczników. Na chwilę obecną także tam nie widać takich sygnałów. Co więcej niemieckie zakłady próbują nawet zdusić ceny. Czy im się uda?


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Leave a Reply