2018-04-12 Tuczniki duńskie notowanie Danish Crown.

Notowania tuczników duńskich są ceną ustaloną przez duńską spółkę Danish Crown. Ze względu na swoją dominującą pozycję na rynku w praktyce dyktuje ona cenę tuczników w Danii. Warto więc śledzić ile tuczniki duńskie notowanie Danish Crown.

Generalnie kierunek zmian cen jest taki sam jak w pozostałych krajach. Tuczniki duńskie cena Danish Crown potwierdza trend cen tuczników na rynku europejskim, ewentualnie pokazuje czego możemy się wkrótce spodziewać także w Polsce.

Bieżące notowanie Poprzednie notowanie Zmiana
8,90 DKK 8,90 DKK bz

W odniesieniu do ostatniego notowania z dnia 2018-04-05 oznacza to utrzymanie ceny.

Przy kursie DKK 0,5626 z dnia 2018-04-12 cena za kilogram wynosi 5,01 PLN.

Cena obowiązuje w tygodniu 16 – 2018

Komentarz – tuczniki duńskie notowanie Danish Crown.

Duńskie ceny skupu tuczników Danish Crown została utrzyma na przyszły tydzień bez zmian. Ceny na europejskim rynku trzody chlewnej są stabilne więc i Duńczycy utrzymali cenę. Powoli robi się ciepło i pewnie sezon grillowy ruszy nieco ceny, ale jeszcze nie teraz. W każdym razie nie ma powodu do obaw. W najbliższych tygodniach spadków nie będzie. Tak jak co roku cena będzie systematycznie rosła.


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Leave a Reply