2018-04-23 Warchlaki niemieckie notowania VEZG.

Opublikowano notowanie warchlaków niemieckich (VEZG). Warchlaki niemieckie notowania VEZG wyceniane są według wagi 25 kg a nie jak 30 kilogramowe warchlaki duńskie. Notowania niemieckich warchlaków nie zawsze pokrywają się ze zmianami cen warchlaków duńskich. Warto jednak śledzić te notowania aby mieć pełen obraz rynku warchlaków w Europie. Jest to notowanie warchlaków niemieckich publikowane przez VEZG. Pełna nazwa VEZG brzmi Vereinigung der Erzeugergemeinschaften für Vieh und Fleisch to po polsku Zrzeszenie Stowarzyszeń Producentów Zwierząt Gospodarskich i Mięsa.

Bieżące notowanie Poprzednie notowanie Zmiana
48 EUR 48 EUR bez zmian

W odniesieniu do ostatniego notowania z dnia 2018-04-16 oznacza to utrzymanie ceny.

Cena obowiązuje od 23.04 do 29.04.

Komentarz – warchlaki niemieckie notowania VEZG.

VEZG utrzymało ceny warchlaków na kolejny tydzień. To już ósmy tydzień z kolei cena warchlaków wynosi 48 EUR. Ceny niemieckich warchlaków są bardzo stabilne i to już 2 miesiące. Ma to związek ze stabilnymi cenami na rynku tuczników. Pomimo wymuszonej obniżki cen skupu, są one stosunkowo stabilne i nie ulegają wahaniom. W związku z tym warchlaki zapewne powinny trzymać cenę.


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Dodaj komentarz