2018-05-24 Notowanie tuczników duńskich Danish Crown.

Notowanie tuczników duńskich jest ceną ustaloną przez duńską spółkę Danish Crown. Ze względu na swoją dominującą pozycję na rynku w praktyce dyktuje ona cenę tuczników w Danii. Warto więc śledzić ile kosztują tuczniki duńskie według Danish Crown.

Generalnie kierunek zmian cen jest taki sam jak w pozostałych krajach. Cena tuczników Danish Crown potwierdza trend cen tuczników na rynku europejskim, ewentualnie pokazuje kierunek nadchodzących zmian oraz to czego możemy się wkrótce spodziewać także w Polsce.

Bieżące notowanie Poprzednie notowanie Zmiana
8,90 DKK 8,90 DKK bz

W odniesieniu do ostatniego notowania z dnia 2018-05-17 oznacza to utrzymanie ceny.

Przy kursie DKK 0,5767 z dnia 2018-05-24 cena za kilogram wynosi 5,13 PLN.

Cena obowiązuje w tygodniu 22 – 2018

Komentarz – notowanie tuczników duńskich Danish Crown.

Dalszy ciąg stabilizacji w skupie tuczników w Danii. Firma Danish Crown zdecydowała się na utrzymanie ceny skupu tuczników na niezmienionym poziomie pomimo tego, że Niemcy wczoraj podnieśli ceny swoich tuczników. Nie wiadomo czym kieruje się Danish Crown tak długo utrzymując stabilne ceny. Wkrótce ceny powinny zacząć rosnąć. Robi się coraz cieplej a latem ceny powinny być dużo bardziej atrakcyjne.


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Dodaj komentarz