Toennies sprzedaje mięso do Meksyku.

Niemiecka Grupa Toennies zajmująca się produkcją mięsa ogłosiła, że zdobywa nowy rynek zbytu. Obecnie Toennies sprzedaje mięso do Meksyku.

Władze firmy są zadowolone.

Szef eksportu w Grupie Toennies  powiedziała, że cieszą się z pomyślnego wejścia na rynek meksykański. Meksyk jest ważnym rynkiem zbytu ponieważ jest uważany za rozwojowy w branży mięsnej. Toennies sprzedaje mięso do Meksyku aby wejść na rynki Ameryki Środkowej.

Toennies sprzedaje mięso do Meksyku.

Rynek meksykański jest dostępny już od kilku tygodni. Już w drodze jest pierwsza dostawa 27 ton wieprzowiny. Rynek meksykański ma być dla Grupy Toennies bramą do rynków krajów Ameryki Środkowej. Obecnie jest on zdominowany przez produkty amerykańskie ze względu na niskie koszty produkcji i niski koszt transportu. Toennies będzie konkurował jakością, z której słynie europejska wieprzowina.

Źródło: topagrar.com


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Leave a Reply