Dziękujemy, że jesteście z nami

Dziękujemy, że jesteście z nami. Każdego dnia dostarczamy Wam informacji na temat notowań tuczników i warchlaków w Polsce i na świecie.

To już 1000 postów, które przedstawiliśmy na naszym portalu. To tysiące godzin pracy na Waszą rzecz. Mocno wierzymy, że spełniamy Wasze oczekiwania. Jeżeli chcecie się włączyć w naszą pracę i dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi hodowcami – zapraszamy do kontaktu. Razem zrobimy kolejny tysiąc!


Portal warchlaki.com.pl powstał w 2017 roku z myślą o hodowcach świń, którzy chcą zdobywać wiedzę z szeroko rozumianego tuczu trzody chlewnej. Ufamy, że prezentowane przez nas informacje będą przydatne także dla pracowników firm związanych z branżą trzodową.

Informacje przez nas publikowane pochodzą z najważniejszych krajowych i zagranicznych agencji prezentujących rzetelne wiadomości. Kładziemy także nacisk aby w przystępny i zrozumiały dla czytelnika sposób umożliwiać szeroki dostęp do informacji. Publikujemy także autorskie teksty i raporty, a notowania uzupełniamy o własne komentarze rynkowe.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania portalu warchlaki.com.pl, który zapewnia najświeższe i najpewniejsze informacje z branży trzody chlewnej.