Kontakt

Kontakt w sprawie nowych wiadomości i sugestii artykułów, analiz i współpracy

kontakt[at]warchlaki.com.pl


W sprawie notowań proszę kontaktować się z Marcinem Jackowskim

marcin.jackowski[at]warchlaki.com.pl


W sprawie informacji i wiadomości proszę kontaktować się z Piotrem Kowalskim

piotr.kowalski[at]warchlaki.com.pl


Zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi dotyczące funkcjonowania Serwisu warchlaki.com.pl Wiele zmian wprowadzonych na stronie wynika właśnie z potrzeb naszych czytelników. Jeżeli zatem chcesz coś zmienić w naszym Serwisie aby bardziej spełniał Twoje potrzeby nie wahaj się nas o tym poinformować.

Nasi ludzie chętnie odpowiedzą na Twoje pytania w możliwie najkrótszym czasie. Zarówno drogą emailową jak i przez naszą stronę na portalu facebook Nie twierdzimy, że jesteśmy najlepiej poinformowani, ale dążymy do tego aby tak było.

Publikujemy nadesłane materiały.

Publikujemy też nadesłane przez czytelników treści. Jeżeli masz temat, o którym chcesz poinformować hodowców trzody chlewnej jak i ludzi zajmujących się szeroką branżą trzodową, nie wahaj się z nami skontaktować. Dbamy o to by wszyscy zainteresowani branżą mieli jak najlepsze i jak najświeższe informacje o tym co się dzieje zarówno w kraju jak i zagranicą. Należy pamiętać o tym, że działamy w warunkach globalnych i wydarzenia nawet z najdalszych zakątków naszego globu mogą wpływać na ceny skupu w Polsce.