Notowania tuczników przez SMS

Notowania tuczników wprost na Twój telefon komórkowy.
[kup teraz] [sprawdź za darmo]

Notowania tuczników przez SMS to nowa usługa serwisu warchlaki.com.pl Dzięki nam będziesz na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi notowaniami tuczników w Niemczech i w Danii. To właśnie te notowania decydują o tym jakie ceny skupu będą później na polskim rynku. Zmiany cen na rynku niemieckim w wielu polskich ubojniach bezpośrednio przekładają się na ceny skupu tuczników. Tymczasem duńskie notowania tuczników potwierdzają sytuację rynkową w Europie.

notowania przez sms

Czas to pieniądz.
[kup teraz] [sprawdź za darmo]

Przypomnij sobie ile razy zbyt późno dowiedziałeś się o zmianach cen i podjąłeś złą decyzję. Szybka informacja pomoże Ci osiągać większe zyski dzięki właściwym decyzjom. Pamiętasz jak zgłosiłeś tuczniki, a cena wzrosła? Gdybyś szybko dowiedział się o zmianach cen mógłbyś przełożyć dostawę na później i zarobić więcej na swoich tucznikach. Przypomnij sobie jeszcze inną sytuację: cena spadła, a Ty nie zdążyłeś albo zapomniałeś zgłosić sprzedaż tuczników. Gdybyś szybko wiedział o zmianach cen, mógłbyś zgłosić sprzedaż tuczników zanim inni to zrobią.

notowania tuczników przez sms

Bądź dobrze poinformowany.
[kup teraz] [sprawdź za darmo]

Notowania tuczników przez SMS sprawią, że o zmianach będziesz wiedział najszybciej jak się da. Jak tylko informacje o zmianie cen zostaną upublicznione niezwłocznie wyślemy Ci SMS. Co więcej prześlemy Ci także perspektywy zmiany ceny. Są to nasze prognozy co do zmiany cen w najbliższym czasie: + cena powinna wzrosnąć, 0 cena powinna pozostać na niezmienionym poziomie, – cena powinna spaść. Wyślemy Ci także dodatkową informację jeżeli nastąpią nadzwyczajne ważne zmiany na rynku. To pozwoli Ci szybko podejmować najlepsze dla siebie decyzje dotyczące sprzedaży tuczników.
Wiesz ile możesz zyskać bądź stracić jeżeli cena skupu tuczników zmieni się o 10 groszy na kilogramie WBC? Policzmy szybko: 180 sztuk tuczników o wadze poubojowej 95 kg daje 17100 kg mięsa. Zmiana ceny o 10 groszy oznacza zysk lub stratę w wysokości 1710 zł!

czy na tuczu da się zarobić?

Jeszcze nie jesteś przekonany czy warto?
[kup teraz] [sprawdź za darmo]

Poza notowaniami tuczników otrzymasz od nas jeszcze notowania warchlaków niemieckich VEZG. Do tego będziemy wysyłać Ci także najważniejsze notowania dla hodowców zajmujących się tuczem otwartym: notowania duńskich warchlaków. Dzięki nam będziesz wiedział, czy kupić warchlaki już, ponieważ najprawdopodobniej podrożeją czy jeszcze możesz poczekać. Może też być sytuacja odwrotna: będziesz wiedział, czy warto jeszcze poczekać, ponieważ najprawdopodobniej warchlaki jeszcze potanieją. Szybka informacja o zmianach cen ułatwi Ci negocjacje z dostawcami warchlaków.
Wiesz ile możesz zyskać bądź stracić jeżeli cena warchlaków w Danii zmieni się o 10 koron sztuce? Policzmy szybko: załóżmy, że kupujesz 600 sztuk warchlaków przy kursie korony duńskiej 0,58 zł. Zmiana ceny o 10 koron oznacza zysk lub stratę w wysokości 3480 zł!

Sprawdź nas! Zupełnie za darmo i bez zobowiązań.
[kup teraz] [sprawdź za darmo]

Abyś mógł przekonać się o tym, że warto korzystać z naszej usługi wysyłania notowań przez SMS damy Ci ją przetestować. Zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Wypełnij formularz, a przez 14 dni będziemy wysyłać informacje cenowe na Twój telefon. Po tym czasie zdecydujesz czy chcesz dalej otrzymywać przesyłane przez nas informacje. Jeżeli nasza usługa nie spełni Twoich oczekiwań – nie będziemy więcej wysyłać Ci żadnych wiadomości. Jeśli nasza usługa spełni Twoje oczekiwania będziesz mógł wykupić ją na okres 1 miesiąca, 3 miesięcy, 6 miesięcy, a nawet roku.  Przed końcem bezpłatnego okresu poinformujemy Cię o tym abyś mógł przedłużyć usługę i dalej być dobrze poinformowanym.

Aktywuj test usługi Notowania tuczników przez SMS i korzystaj z nich za darmo przez 14 dni:
Aby aktywować usługę wyślij SMS
na numer 884 634 084 o treści TAK

Aby zrezygnować wyślij SMS na numer 884 634 084 o treści NIE
Aktywacja usługi przez wysłanie SMS o treści TAK oznacza
akceptację Regulaminu testu świadczenia usługi Notowania tuczników przez SMS.

notowania tuczników przez sms

Notowania tuczników przez SMS to inwestycja.

Korzystając z usługi “Notowania tuczników przez SMS” otrzymasz od nas SMS za każdym razem jak będą już dostępne notowania. W nadzwyczajnych sytuacjach wyślemy dodatkową wiadomość, jeżeli będzie nastąpią ważne zmiany na rynku. Żadnych reklam czy informacji handlowych. Już od 0,20 zł dziennie (przy płatności rocznej) będziesz należał do grupy hodowców dobrze i szybko poinformowanych. To inwestycja, która z pewnością Ci się opłaci.

Okres czasu Cena Kup
1 miesiąc – – – – –
18 zł
– – – – –
3 miesiące 48 zł
oszczędzasz 11%
16 zł za miesiąc
6 miesięcy 84 zł
oszczędzasz 22%
14 zł za miesiąc
12 miesięcy 144 zł
oszczędzasz 33%
12 zł za miesiąc
Możesz też dokonać wpłaty na rachunek bankowy:
96 1140 2004 0000 3802 7733 5017
W tytule przelewu wpisz: numer telefonu na jaki mają być wysyłane notowania i okres czasu na jaki chcesz wykupić abonament. “Na przykład: 555666777 – 12 miesięcy”

Wszystkie ceny są wartościami brutto.
Dokonanie zakupu oznacza akceptację Regulaminu usługi Notowania tuczników przez SMS.

notowania tuczników przez sms