2017-11-23 Notowanie – warchlaki duńskie.

Notowanie duńskich warchlaków.

W dzisiejszy notowaniu warchlaki duńskie SPF Region 2/3 PRRS negatywny wyceniono na 365 DKK (bz). W odniesieniu do poprzedniego notowania z dnia 2017-11-16 oznacza to utrzymanie ceny duńskich warchlaków.

Notowanie warchlaków SPF Region 2/3 PRRS pozytywny wyniosło 345 DKK (bz). W odniesieniu do poprzedniego notowania z dnia 2017-11-16 oznacza to utrzymanie ceny.

Notowanie warchlaków o statusie konwencjonalnym wyniosło 320 DKK (bz). Tutaj także w odniesieniu do poprzedniego notowania z dnia 2017-11-16 cena została utrzymana.

Cena obowiązuje od dnia 27.11.2017

Komentarz.

Obecne cenniki warchlaków nie zaskakują. Wszystkie cenniki tuczników i warchlaków są obecnie w trendzie stabilnych cen. Można także spodziewać się, że w przyszłym tygodniu także ceny pozostaną bez zmian.

Głębsze zmiany mogą nastąpić w przypadku kiedy w dalszym ciągu będzie rozprzestrzeniać się w szybkim tempie ASF. To może ograniczyć popyt na warchlaki a co za tym idzie wywrzeć wpływ na ceny.


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *