2017-11-30 Notowanie – warchlaki duńskie.

Notowanie – warchlaki duńskie.

W dzisiejszy notowaniu warchlaki duńskie SPF Region 2/3 PRRS negatywny wyceniono na 365 DKK (bz). W odniesieniu do poprzedniego notowania z dnia 2017-11-23 oznacza to utrzymanie ceny.

Notowanie warchlaków SPF Region 2/3 PRRS pozytywny wyniosło 345 DKK (bz). W odniesieniu do poprzedniego notowania z dnia 2017-11-23 oznacza to utrzymanie ceny.

Notowanie warchlaków o statusie konwencjonalnym wyniosło 320 DKK (bz). Tutaj także w odniesieniu do poprzedniego notowania z dnia 2017-11-23  cena została utrzymana.

Cena obowiązuje od dnia 04.12.2017

Komentarz.

Zgodnie z oczekiwaniami, ceny warchlaków duńskich utrzymano na niezmienionym poziomie. Tak jak i w tuczniku, na rynku warchlaków mamy stabilizację. Nie zanosi się także na zmiany także w przyszłym tygodniu. Jeżeli ktoś zatem waha się oczekując obniżki, to się zawiedzie. Można powiedzieć nawet, że lepiej dokonać zakupu teraz kiedy wielu hodowców się wstrzymuje z zakupem niż czekać aż nastąpi przełamanie rynku.


Dołącz do nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco z informacjami na temat trzody chlewnej. Facebook https://www.facebook.com/portal.warchlaki/ Twitter https://twitter.com/warchlaki Do zobaczenia ponownie!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *